Szkolenia, korepetycje

Zakres publikacji
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Lista ogłoszeń
Korypetycje bardzo tanio (20zł) na Poznań DĘBIEC!
Korypetycje bardzo tanio (20zł) na Poznań DĘBIEC!... 20.00 PLN

Korypetycje bardzo tanio na POZNAŃ DĘBIEC I OKOLICE! PIERWSZE SPOTKANIE Z UCZNIEM ZA DARMO Dzień dobry, mam na imię Martin i mam 25 lat. M... czytaj dalej »

CAE - kurs angielskiego we Wrocławiu
CAE - kurs angielskiego we Wrocławiu 40.00 PLN

Kurs angielskiego - przygotowanie do CAE we Wrocławiu (Certificate in Advanced English) Szkoła Językowa Diverslingva zaprasza na kursy przy... czytaj dalej »

Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc
Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc 1.00 PLN

Pracami tego typu zajmuję się od lat. Właściwie zawodowo. Zawsze staram się, aby były jak najlepsze. Podchodzę do tego w sposób profesjonaln... czytaj dalej »

Szkoła Bezpiecznej Jazdy organizuje m.in. trening poślizgu
Szkoła Bezpiecznej Jazdy organizuje m.in. trening ... 1.00 PLN

Szkoła bezpiecznej jazdy była otwarta w celu przeprowadzania szkoleń i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w dowolnym... czytaj dalej »

Defensywna jazda w praktyce
Defensywna jazda w praktyce 1.00 PLN

Szkolenie jazdy defensywnej organizowane są w dowolnym mieście na obszarze całego kraju. Kurs defensywnej jazdy przeznaczony jest dla wszyst... czytaj dalej »

Szkolenie okresowe Bieruń
Szkolenie okresowe Bieruń 1.00 PLN

Kwalifikacja wstępna jest obligatoryjnym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe ma ważność pięć lat. Kwalifikacja wstępna p... czytaj dalej »

Co to jest eko jazda ?
Co to jest eko jazda ? 1.00 PLN

Szkolenie eco drivingu skierowane do wszystkich kierowców pragnących zdobyć większe umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyk... czytaj dalej »

Szkolenie Hot Work
Szkolenie Hot Work 1 300.00 PLN

Serdecznie zapraszamy na szkolenie Hot Work i inne niezbędne szkolenia na rynek skandynawski do naszego ośrodka szkoleniowego Offshore Train... czytaj dalej »