Dlaczego i jak wybrać reklamę wielkoformatową przy autostradach?

Biznes Lifestyle

Reklama wielkoformatowa umieszczana przy drogach ekspresowych i autostradach z roku na rok cieszy się wzrastającą popularnością wśród przedsiębiorców. Głównym powodem takiego trendu jest fakt, że ciągle oddawane są do użytku nowe odcinki takich tras. Właściciele firm zdają sobie ponadto sprawę z tego, że tak umieszczone nośniki reklamowe i prezentowane na nich treści promocyjne przykuwają wzrok i łatwo mogą trafić do ogromnej rzeszy klientów. Sprawia to, iż reklama wielkoformatowa umieszczana przy autostradach to częsty wybór przedsiębiorców prowadzących bary, stacje benzynowe, hotele czy restauracje, z których chętnie korzystają kierowcy. To jednak nie wszystko. Na taką formę reklamy decydują się właściciele większych firm sieciowych pragnący dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów.

Kto może być odbiorcą reklamy wielkoformatowej przy autostradzie?

Warto zdać sobie sprawę, że reklama wielkoformatowa dociera nie tylko do kierowców podróżujących krajowymi i międzynarodowymi autostradami oraz drogami ekspresowymi. Zamieszczone na nośnikach treści trafiają bowiem również do pasażerów samochodów, busów czy autokarów. Oni nie prowadzą tych pojazdów i mogą więcej czasu poświęcić na rozglądanie się wokół. Mają więc szansę na zapoznanie się z elementami graficznymi znajdującymi się na mijanych reklamach.

Jak realizowana jest reklama wielkoformatowa przy autostradzie?

Pierwszym sposobem na umieszczenie reklamy wielkoformatowej jest wydzierżawienie gotowych powierzchni reklamowych. Wówczas przedsiębiorca opłaca stały czynsz miesięczny oraz pokrywa koszty zaprojektowania, druku i instalacji billboardu, banera lub innego nośnika. Na cenę wpływa nie tylko długość wynajmu, ale także miasta, natężenia ruchu samochodowego, ilości nośników oraz innych czynników. Innym sposobem jest możliwość budowy własnej reklamy przy wybranej autostradzie lub drodze ekspresowej.

Dlaczego reklama przy autostradzie?

Główną zaletą takiej reklamy wielkoformatowej jest możliwość dotarcia do ogromnej liczby odbiorców poruszających się po autostradach i drogach szybkiego ruchu przez całą dobę. W dobrych lokalizacjach może być to nawet kilkadziesiąt tysięcy osób dziennie. Odwiedzenie naszej strony https://www.znajdzreklame.pl i zamówienie kampanii prowadzonej przy drogach i autostradach może być sposobem na zdobycie rzeszy potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *